Дете падна од балкон од зграда во населбата Христо Узунов. Детето е пренесено во болница со многу скршеници…. Според Охрид1.мк се работи за мало девојче кое паднало од шести кат. Порталот најавува повеќе информации наскоро.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.