24-годишник пукал во врата од викендица по расправија со постар сосед

Вербална расправија меѓу две лица што се случила вчера попладне во кочанското село Пантелеј довела до меѓусебна пресметка, при што … Продолжи со читање 24-годишник пукал во врата од викендица по расправија со постар сосед