Старлетата која на „Инстаграм“ ја следат над 180 илјади фанови овјави фотка покрај базен. На повеќето од следачите не им е јасно дали Тамара Ѓуриќ позира во бикини или долна облека, но и во двата случаи не им пречи.

Бомба си, ѝ порачаа тие на српската старлета и поп-фолк пејачка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.