Сузана Бојаниќ од Белград пред неколку дена и покрај полицискиот час отишла на гробот на својот син да се исплаче. Синот кој имал 11 пред две години си го одзел животот во својата соба, пишува „Курир.рс“

44 годишната Сузана тоа никогаш не го прифати и секој ден синот бил во нејзнините мисли.

Во неделата таа отишла сама гробот на синот и починала. Роднините решиле да ја погребаат покрај синот Вук и на тој начин секогаш да бидат заедно

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.