Претседателот на Србија Александар Вучиќ се огласи на својот Инстаграм профил испрати важна порака по најновите информации до кои дојде српската полиција со помош на колегите од Европол дека се подготвува атентат врз претседателот.

Нема враќање назад! Сите ќе ги победиме. Заедно .

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.