Вучиќ: Белград е жариште, од утре затворање, ќе има и казни

На две недели се затвораат ноќните клубови и сплавови од 23 часот до 6 часот наутро, како и кафулињата и … Продолжи со читање Вучиќ: Белград е жариште, од утре затворање, ќе има и казни