Српски цариници биле сведоци на неверојатна сцена.

Неверојатна сцена синоќа во Градина: цариниците ја отвориле хаубата на автомобилот и здогледале жена сокриена меѓу моторот и хладњакот!?, објави на својот инстаграм профил српската царина.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.