Таткото на Коста  го снимал своето дете за време на вежбање на стрелиштето.

Во видеото кое го поседува полицијата се гледа како  додека момчето ја погодува целта се слуша како таткото Владимир  навива и се радува.

Погледнете како малиот добро пука, пука како специјалец. Тој е мој Легија – вели Владимир на видеото.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.