Tатко ги убил своите три деца во Загреб, убиството го најавил на фејсбук

Тешко злосторство во кое животот го загубија три деца се случило ноќеска во Загреб, пишува хрватски Дневник. Двете близначиња имале … Продолжи со читање Tатко ги убил своите три деца во Загреб, убиството го најавил на фејсбук