Ненад З. одТутин, Србија вчераутро бил пронајден мртов во стан во Бремен, каде што работел на привремена работа. Нешо бил заклан и искасапен од цимерот со кој биле цимери.

Телото на Србинот било пронајдено во станот во кое живеле во страшна состојба а причините се непознати.

 Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.