Топлото време знае да ги разгори страстите, а тоа го покажа и еден пар во албанскиот град Корча.

Во снимаката што ја објави „Њуз1.ал“, се гледа како на страстниот пар не му се чека па одлучиле да имаат секс среде улица во центарот на градот, пред очите на минувачите.

Видеото на следниот ЛИНК.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.