Шокантно видео доаѓа од Белград.На него се гледа момче крвнички удира жена на семафор.Прво и мава шамари за потоа да ја фати на клоци.

Не се знае која е причината ниту дали се во врска или се работи за нерасчистени односи.Додека момчето ја тепа случајните минувачи со неверување гледаат без да и помогнат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad)

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.