Насилник напаѓа девојка пред сараевскиот клуб „Доријан Греј“. Тој ја фаќа за коса и почнува да ја тепа, но во тој момент од клубот излегува газдата, најпознатиот босански ММА борач.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.