Излезе официјалната информациија за смртта на српската докторка Виолета.С. Како што пишуваат српските медиуми повикувајќи се на полициските извештаи, докторката за пластична хирургија кришум го зела ножот од кујната и го внела во тоалетот.

Се заклучула и со прободила срцето.Почнало да шика крв на сите страни и таа набрзо била мртва.На синот и сопругот им станало сомнително што Виолета долго е внатре и почнале да ја довикуваат. Откако не им се јавила ја скршиле вратата и ја затекнале страшната глетка.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.