Претседателот на Србија Александар Вучиќ денес објавил фотографија  на својот Инстаграм профилот „Иднината на Србија“, заедно со својот син Данило кој се опоравил од коронарниот вирус.

Со синот Данило, за првпат по долго време“, напишал тој под фотографијата, со порака дека „предавањето никогаш не било опција“.

 

 

View this post on Instagram

 

Sa sinom Danilom, prvi put posle dugo vremena. “Predaja nikada nije bila opcija”.

A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) on

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.