Српската премиерка Ана Брнабиќ за празниците за прв пат реши да проговори за приватниот живот и како се снаоѓа околу бебето кое го доби со партнерката Милица. Ана вика дека синот Игор и е најголемата среќа во 2019 година.

Ана вика дека во Милица има голема поддршка и дека таа трпи големи жртви од нејзиното бавење со политиката.

Вечерва пак сите ќе останат дома.

Ова е прва Нова година на Игор.Имаме елка и подароци и бескрајно се радувам што сите ќе бидеме заедно.

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.