Николовски несреќо, тоа путерот што го запленивте, се мачка на леб или ќе подигнете обвинение против него?
Подобро пуштете го у маркети, ако е мувлосан. Покрај срањата што ни ги сервирате секој ден, путеров ќе ни дојде ко специјалитет.
А може да им го понудите као лубрикант на вашиве, ако уште лизга – коментира актерот Сашо Тасевски.

 

Ваквиот коментар доаѓа откако Љупчо Николовски, вицепремиерот за борба против корупција, вечерва информираше дека е пронајден и запленет путер со поминат рок на употреба, кој инаку би го довел во опасност здравјето на граѓаните.

Николовски несреќо, тоа путерот што го запленивте, се мачка на леб или ќе подигнете обвинение против него?
Подобро…

Posted by Sasho Tasevski on Saturday, 13 March 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.