Зоќо Тепсиа бил запрепастен од тоа што го правеле Боки 13 и Катица, толку запрепастен што со месеци откако дознал ја туркаше Катица да остане специјален обвинител

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.