Откако му се расипа одморот, фалеше уште после увидот на пожарите во Малешевијата да си замине со Мерце…

УПС… ДАЛИ Е ТОА ТОЈ МЕРЦЕДЕС?!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.