Не сте глупи. Ретардирани сте. Тренираат магаре, поголеми магариња од негоЗа 200 илјади евра, треба да го научите магарето да лета, вака проѕирни сте. За крадење се работи.

Gepostet von Sasho Tasevski am Montag, 12. Oktober 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.