Бетмен Велит му се обрати на претседателот Стево Пендаровски

Абе, водњанскиот вошкар кажа нешто за новата историја?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.