По објавената снимка на која се слуша поранешниот премиер Зоран Заев на социјалните мрежи не стивнуваат коментарите.
Во нормална држава после оваква снимка се иде малку у полициска станица!

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.