Вирусот навистина слабее но го има насекаде. Веќе нема температура и течење на носот. Вака говореше до пред неколку дена Примарус д-р Заев, како што се потсмеваат граѓаните на социјалните мрежи.

Погледнете што говореше лидерот на СДСМ за заразата.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.