Во блиска иднина (а можеби и веќе е) борба кој побрзо да куртули од него…

… откако и тој ќе ја добие Нобеловата награда! 🙂

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.