Спасовски: одлуката за полицискиот час ќе биде донесена врз основа на науката.
* науката

Спасовски: одлуката за полицискиот час ќе биде донесена врз основа на науката.* науката

Gepostet von Ivor Mickovski am Freitag, 22. Mai 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.