Ако вашиот водач ви го бапне во гз и вие имате кур у гз и он има кур у гз. Та се вика исто е, ама не е исто. Затоа, за да не се чувствувате така, направете исчекор напред, автоматски и се ослободувате.

Нешто ептен актуелно

Gepostet von Штипски Актуелности am Dienstag, 13. August 2019

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.