Министерство за здравство:
12 часот – бесплатна промена на пол
22 часот – нема бесплатна промена на пол
01 часот – можи само зголемување на пенис и хоменопластика
03 часот – бесплатна промена на карбуратор на голф 2, 3 и 4, нема зголемување на пенис и хименопластика
06 часот – бесплатна еутаназија за сите!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.