Го удрила пролетта во глава. Друго објаснување нема.

Премиер, сопруг, татко, човек, второ место на Нобелова, но пред сѐ шмекер… Многу сте убави ❤️

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.