Шеќеринска користела јавен превоз.

Ама не можеме да ја видиме пошо со тој автобус ги носат еднорозите на работа во ЕЛЕМ.

 

 

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.