Ова е школски тоалет во едно село од кумановскиот регион.
Тоалетот е надвор од училишната зграда и е дупка во земја (ко што може да видите)
Се прашувам што мислат децата, родителите и наставниците од ова училиште за реформите на Царовска?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.