Сакам да ги прашам овие од град Скопје, која улица ќе биде преименувана во Шо ве ебам?

Posted by Sasho Tasevski on Wednesday, 17 February 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.