Оливер, реисот те поздрави со песната: Многу љубам да веслам, да цицам весла сакам јас! – напиша актерот Сашо Тасевски откако Владата се откажа од идејата и ставот на Комисијата за заразни болести за целосен полициски час за реме на рамазанскиот празник.

 

Оливер, реисот те поздрави со песната: Многу љубам да веслам, да цицам весла сакам јас!

Gepostet von Sasho Tasevski am Freitag, 22. Mai 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.