Нека закаже Лиде преку матичен на мој термин кафе пиење. Кај сопругата на Венко. Таа е специјалист на Клиника за Психијатрија – вака твитерџиите ја коментираат средбата на Венко Филипче и неговата обожавателка Лиде Лиде.

Дали носи маска Лиде Венко? Дали Лиде е свесна дека Венко има жена и не се разведуе? Абе изреметени ли сте?

И Лиде се сретнала со Филипче, конечно нешто убави да се случи!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.