Денес, пред две години:
Се сеќавате на оваа “реформа” на Заев?.., На толку лажење, ни тој не се сеќава!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.