Свадба е …Нека е за убаво…..И добро е што србинот Богдановиќ го билда својот национализам со свадба на Косово,…

Gepostet von Приказни од булеварот am Sonntag, 18. Oktober 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.