Мира дизел да ме посвиои да и бидам дете, па да си аплицирам некаде немора она да знае!!!!
Ќе ја изненадам кога ќе ме примат



Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.