Лоша порака за Зоки лично од Париз.
4 месеци барал и не добил средба со Макрон.
Пендаровски доби средба 3 недели по недобивањето датум.
Треба нешто да ви каже ова.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.