Не се реални, дур сме во секоја смисла дно во Европа министрите се понашаат ко пред година дена ко имаше чаленџи…

Не се реални, дур сме во секоја смисла дно во Европа министрите се понашаат ко пред година дена ко имаше чаленџи…

#ЛокаленМузичкиПредизвик топтан да свирите клавир во Идризово.

Posted by Божидар Божиновски on Tuesday, 16 March 2021

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.