Се надевам денес станува појасно дека повеќе ја сакаат СДСМ оние кои предупредуваа, кои му забележуваа на раководството, критикуваа, од оние кои викаа “браво шефе”, супер сме, само за да се изгребат по нешто, напиша Софија Куновска на ФБ.

Се надевам денес станува појасно дека повеќе ја сакаат СДСМ оние кои предупредуваа, кои му забележуваа на раководството, критикуваа, од оние кои викаа “браво шефе”, супер сме, само за да се изгребат по нешто.

Gepostet von Sofija Kunovska am Donnerstag, 16. Juli 2020

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.