Шоуто наречено “Зоран Заев” продолжува!
Со “колут” до Вето, па до Анекс со 12 точки, со “колут” стигнавме во првите пет по смртност од Ковид, и пак со “колут” и до првите три најсиромашни, уште еден за јавен долг над 61% од БДП…

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.