Не можат да ме сменат мене, како да ме сменат – велеше Катица Јанева. Немало закон пто може да ја смени. Ама затоа имало рекет број 1

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.