Карлеуша примила вакцина денес.
Србија стигна до естрадните ѕвезди ние до премиерот.
Па добро, исто му доаѓа, пишува на Фејсбук, Ивор Мицковски.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.