Бојан Јовановски и Сашо Орданоски на средба со германскиот амбасадор Томас Герберих.
На која тема разговараат?

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.