И уште еднаш!!!
Неџат, дворската будала на Заев!
Неговиот илузионист и магионичар Неџат Худини. Му влегува во шупак сосе кондури со еден потег!
Само за вас!, пишува на Фејсбук, актерот Сашо Тасевски.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.