Еве каков им е затворот на овие што убија 8 наши специјалци во Куманово и што све имаат и како уживаат.
Празник е денес ама ГОСПОД ДА ВЕ КАЗНИ вие кои го дозволувате ова!
🆘🆘🆘
#БананаДржава
#ПродадениДуши

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.