Предлог на Ивор Мицковски за преименување на улицата Боемска.

Еве Боемска може во Ваучерска, напиша Ивор на Фејсбук.

 

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.