Ела па сфати го сериозно.
Две години дроби за безалтернативност, а сега ја врти плочата.
Ова има една единствена цел- да ја продолжи политичката кариера на Заев!
Нема друго објаснување за ваква промена за само шест месеци.
Ова се наслови од денеска, потоа од декември 2020 и од ноември 2019.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.