Што се #ФејкЊуз и #НападВрзДемократија ќе ви каже Зоќи во видеото, кој си поигруваше со судбините на родителите и роднините на децата убиени кај Смилковско езеро!

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.