На толку многу мајтапења на сметка на насамарениот премиер неминовно беше на крајот на денот да му се јават Бред Пит и Виктор Орбан. Или, едноставно Никола Груевски. Со поздрав од Будимпешта.

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.