Скафандер си повлекува скафандер….

 

Ако можев они да идев болни сас скафандери у Собрание, можемо и ми здрави у кафану‼️ Кур ќе не дупите више у здрав мозак‼️
НЕМА ПРОБЛЕМ, ЌЕ СИ ДОЈДЕМО САС БРЗУ ПОМОШ‼️

Republika.mk - содржините, графичките и техничките решенија се заштитени со издавачки и авторски права (copyright). Крадењето на авторски текстови е казниво со закон. Дозволено е делумно превземање на авторски содржини (текст и фотографии) со ставање хиперлинк до содржината што се цитира.